EN| RU| DE| NL| FRS


Orka World Theme Park

Tatilinizi mükemmel kılmak için yeni projemiz Orka World Themed Water Park Fethiye’de 2020 yılında hizmetinizde olacaktır. Bölgenin en büyük temalı su parkı projesidir.

Siz ve aileniz bu masalsı ve büyülü su dünyasında gün boyu birçok heyecan verici ve eğlenceli aktivitenin tadını çıkarabileceksiniz. Nehrin yavaş temposundan, en hızlı ve heyecan verici kaydıraklarda adrenalinin doruklarına varacaksınız.

Rahatlamanız için şezlongların bulunduğu havuz ve su sıçrama alanları, zengin çeşit ve seçeneklerin yer aldığı Fast-Food restoranlar, barlar, ihtiyaçlarınızı karşılamak için tema konseptli dükkânlar gününüzü harika geçirmenizi sağlayacaktır.

Haftanın belirli gecelerinde yapacağımız Gece Paket Şovlarımız ile leziz bir açık büfe yemeğin tadını çıkarırken Maya Tapınağı'ndan çıkan inanılmaz duman ve ışık gösterileri ile görsel bir şova; dev kadro gösteri, yetişkin animasyonları ve profesyonel dans grupları ile de eğlenceye doyacaksınız. Öyleyse, bir sonraki Fethiye planı yaparken Orka World Theme Park'ı yapılacaklar listenize eklemeyi unutmayın.

© 2014 ORKA HOTELS. Tüm hakları saklıdır.