EN| RU| DE| NL| FRS

Hotels

Orka Lotus Beach Hotel

Deniz tuzuna karışan çam kokusu ve eşsiz güneşi ile Ege’nin en güzel koylarından biri olan Marmaris İçmeler’de benzersiz bir doğanın içinde yer alan Orka Lotus Beach, 5 yıldız “Ultra Herşey Dahil konforu” ve Konsepti” ayrıcalıklarıyla ile Marmaris’e 6 km uzaklıktadır.

Orka Sunlife Resort & Spa Hotel

Dünyanın en güzel kumsallarından biri olan Ölüdenize’de eşsiz bir konumda, büyüleyici Ölüdeniz Plajı manzarası eşliğinde Resort Hotel konforunu size yaşatacak olan Orka Sunlife Resort & SPA’da Ultra Herşey Dahil konseptini, farklı damak tatlarına hitap eden özel mutfağı, spor aktiviteleri, gün boyu otel içi etkinlikleri ve gece animasyon şovlarıyla size sunacağı sınırsız eğlence ile unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.

Orka Royal Hotel

4 Yıldız standartlarında modern bir yapıda dizayn edilen Orka Royal otelimiz İstanbul’da tarihin kalbinin attığı Sultanahmet Meydanına ve etkileyici tarihi mekanlara 5 dk. yürüyüş mesafesindedir.

Orka Club Hotel & Villas

Fethiye’nin incisi Ölüdeniz’e 10 dakika uzaklıkta ki otelimiz, 20 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. Otelimizi ikinci evi olarak gören  çok sayıda misafirimiz bulunmaktadır.

Orka Boutique Hotel

Orka Boutique Hotel; Fethiye’nin kalbinde, muhteşem deniz manzarası ve şehir merkezindeki benzersiz konumuyla yerli ve yabancı misafirlerimizin konaklamalarında güvenle tercih ettiği vazgeçilmezlerden biridir. 

Orka Cove Hotel

1Orka Cove Hotel Penthouse & Suite, Güney Batı Akdeniz’in doğa ve tarih zenginliklerini içerisinde barındıran yerli ve yabancı birçok turist için ilgi odağı olan Fethiye – Ölüdeniz – Ovacık mevkiinde yer almaktadır. Orka Hotels Üyesi olan bu tesis en yeni üye unvanını taşımaktadır. +18 yaş konaklama kısıtlaması bulunan tesisimiz balayı çiftleri ve çocuksuz çiftler için tasarlanmıştır. Misafirlerin bütün ihtiyaçları dikkate alınarak son dönem yapılan bütün yenilikleri ve daha fazlasını bünyesinde barındıran, farklı oda tipleriyle dizayn edilmiş misafir memnuniyeti sınırlarını farklı kategoriye ulaştıracak, kendi kategorisinde bölgenin en iyi tesisidir.

Orka World Theme Park
Orka World Hotel