EN| RU| DE| NL| FRS

TARİHÇE


80’li yılların sonunda inşaat sektörü ile başlayan yatırımlarımıza 1992 yılında Orka Club Hotel & Villas  hizmete girmiştir. Fethiye ile Ölüdeniz arasında yer alan Ovacık bölgesinde kurulan otelimiz yılların tecrübesi ve kalitesi ile yerli ve yabancı turistlerin gözde tatil mekanları arasındadır.

2005 yılında İstanbul’un tarihi yarımadasında, şehrin tam merkezinde hizmete geçen Orka Royal Otel ile sektörde bir adım daha ilerledik. Eminönü, Sirkeci gibi merkezlere yürüme mesafesinde yer alan otelimiz, açık ve kapalı yüzme havuzları, toplantı ve fitness  salonlarıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir.

Yatırımlarımız 2013 yılında Fethiye’de faaliyete geçen 2 otel ile devam etti. Bunlardan biri Fethiye’nin eşsiz doğal dokusunu bozmadan yemyeşil bir alan içerisinde inşa edilen, büyüleyici Ölüdeniz manzarası eşliğinde Resort Hotel konforunu size yaşatacak olan Orka Sunlife Resort & SPA. Bir diğeri de baştan aşağı yenilenen mimarisi ile, Fethiye’nin kalbinde, şehir ile denizin kesişme noktasında hizmet veren Orka Boutique Hotel.

Ege’nin en güzel koylarından biri olan Marmaris koyu sahilinde, İçmeler Pamucak çam ormanlarının içinde yer alan Orka Lotus Beach, 650 Metre uzunluğundaki kumsalı  ile 5 yıldız “Ultra Herşey Dahil” ayrıcalıklarıyla farklı heyecanlar hissetmeniz, değişik lezzetler tatmanız, eğlenceye doymanız ve yepyeni deneyimler yaşamanız için 2015 yılında hizmete girmiştir.